семінари для банкірів, тренінги для банкірів, навчання для банкірів
короткострокові програми навчання для банкірівo

фінансово-банківський сектор

Звіти про семінари (2018 рік)

розклад безкоштовних тренінгів та презентацій
Інші роки: 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |

16.02.2018

14 лютого відбувся круглий стіл за участю партнерів компанії Crowe LF Ukraine «Актуальні питання податкових перевірок банківських установ. Розкриття інформації про податок на прибуток у фінансовій звітності». 

Докладніше...>>>

 Свої доповіді представили Дмитро Михайленко, керуючий партнер Crowe LF Ukraine, Голова комітету підприємців з податкових питань ТПП України, заступник головного редактора журналу «Бухгалтер»,

Тетяна Шевцова, партнер Crowe Horwath AC Ukraine, голова податкового комітету Громадської ради при ДФС України,
Віталій Смердов, радник Crowe LF Ukraine, директор Палати податкових консультантів, шеф-редактор Бухгалтер 911,
Віталій Гавриш, партнер Crowe Horwath AC Ukraine, сертифікований аудитор. Сертифікований аудитор банків. Член робочої групи з перекладу МСА. Має більше 15 років досвіду професійної роботи в області аудиту та трансформації фінансової звітності відповідно до вимог МСФЗ.

09.02.2018

 6 лютого в Центрі відбувся новий семінар за участю Юрія Хмеленка, керівника проектів з протидії шахрайству ПАТ «Альфа-Банк» «Фотобіометрія в банківських процедурах протидії шахрайству: легко, дешево, ефективно».

Докладніше...>>>

Під час семінару розглядалась виключно практика – розповідь тільки про те, що використовувалось, тестувалось та впроваджувалось. Конкретні кейси ефективної роботи (в першу чергу для протидії кредитному шахрайству) з цифрами, візуальними прикладами, схемами реалізації. Розглядали питання, яку технологію використовувати, для яких цілей, з ким взаємодіяти. На прикладі Альфа-Банку Україна учасники розглянули етапи впровадження фотобіометрії, останні актуальні тренди та перспективи розвитку для українського банківського сектору та за його межами. 

 

31.01.2018

30 січня 2018р. в Центрі було проведено круглий стіл про застосування електронного підпису в банківських установах відповідно до вимог Постанови НБУ №78 від 14.08.2017р.

Докладніше...>>>

Учасники отримали інформацію щодо електронного та електронного цифрового підпису, видах електронного підпису і відмінностях між ними в банківській системі; нормативного регулювання електронного підпису та електронного документообігу в Україні; місця і ролі НБУ в системі державного регулювання питань застосування електронного підпису. Інструктор надав практичні коментарі та рекомендації щодо застосування електронної / електронного цифрового підпису згідно норм постанови НБУ №78 від 14.08.2017р.
 
Круглий стіл був проведений вперше і зібрав 30 представників банків - Агропросперіс Банк, Альтбанк, Банк ¾, Грант, Дойче Банк ДБУ, Кредобанк, Крісталбанк, Мегабанк, МІБ, Південний, Полтава-Банк, Портал, Правекс-Банк, ПриватБанк, ПУМБ, Сбербанк, Сітібанк, ТАСкомбанк.

26.01.2018

26 січня 2018р. відбувся семінар-практикум з практичних питань застосування Постанови НБУ № 351 від 30.06.2016р.

Докладніше...>>>

Семінар провів ризик-менеджер комерційного банку з 12-річним досвідом роботи в банківській системі, зокрема, в сфері побудови систем моделювання адекватності капіталу (ICAAP) і стрес-тестування кредитного портфеля, оцінки кредитних ризиків і резервування. Активний учасник робочої групи "кредити і ризики" в НАБУ; автор здійснення окремих змін до ПП НБУ №351.
 
Учасники обговорили основні аспекти Постанови НБУ №351 - застереження щодо використання пунктів 36 і 106; питання розрахунку фінансового класу і точного показника PD; забезпечення та інші надходження; аспекти формування судження Банку; плани і прогнози щодо змін Постанови; розглянули практичні приклади розрахунків.
 
Семінар відвідали 25 фахівців управлінь методології та управління ризиками, кредитного, фінансового аналізу, банківських операцій, внутрішнього аудиту, по роботі з корпоративними клієнтами, роздрібними клієнтами банків Аркада, Банк ¾, Восток, Глобус, ING Bank Україна, Кредитвест, Кредобанк, Мегабанк, ОТП банк, Правекс-банк, Сітібанк, ТАСкомбанк, Універсал банк.

25.01.2018

26 січня 2018р. провідні фахівці Департаменту інформаційних технологій Національного банку України провели семінар щодо планів НБУ з подальшого вдосконалення СЕП-3, створення наступного покоління СЕП - СЕП-4 і нової версії АРМ-НБУ-інформаційного.

Докладніше...>>>

Семінар пройшов в Центрі вперше і зібрав 16 фахівців підрозділів технічного і програмного забезпечення, розробки ПО, управління інформаційних технологій, аналітичного, управління автоматизації, інформаційної безпеки, управління проектами банків - Агропросперіс, Акцент, ВТБ, Грант, Дойче Банк ДБУ, Мегабанк, ОТП, ТАСкомбанк, Промінвестбанк, УкрСиббанк.
 
На семінарі учасники ознайомились:
- з аналізом результатів перших двох місяців експлуатації СЕП- 3;
- помилками і невмілими діями учасників СЕП, нестандартні ситуації, яким піддавалися учасники СЕП, їх причинами і шляхами запобігання;
- напрямками подальшого розвитку СЕП і АРМ-НБУ-інформаціонние? поточними завданнями в рамках існуючої технології їх роботи, і принципово новим поколінням СЕП (шифр СЕП- 4), призначеним для переходу міжбанківських розрахунків України на базу міжнародного стандарту ISO 20022;
- проблемними питаннями даного проекту;
- верхньорівневої "дорожньою картою", змістом і обсягом робіт адаптації програмного забезпечення систем автоматизації банків відповідно до цього проектом.

23.01.2018

22 січня 2018р. відбувся семінар, присвячений актуальним і проблемним питанням організації охорони приміщень банків і технічної укріпленості.

Докладніше...>>>

Семінар провів новий інструктор Національного центру підготовки банківських працівників України - начальник відділу контролю роботи з готівкою банків і небанківських установ Управління механізації та автоматизації технологічних процесів готівково-грошового обігу Департаменту грошового обігу Національного банку України.
 
Учасники розглянули основні принципи Правил з організації захисту приміщень банків України, затверджених постановою Правління НБУ від 10.02.2016 № 63 зі змінами, актуальні питання щодо організації охорони і технічного укріплення приміщень банків відповідно до вимог Правил №63, проблемні питання, які виникають при час здійснення перевірок банків та їх структурних підрозділів на відповідність вимогам нормативно-правових актів Національного банку України.
 
Семінар відвідали 14 представників підрозділів охорони, експлуатації, фізичної та технічної безпеки, банківської безпеки, господарсько-ремонтного банків - Альфа-Банк, Кредитвест Банк, Кредобанк, Райффайзен Банк Аваль, ПроКредит Банк, Радабанк, ТАСкомбанк, Укрсоцбанк.

19.01.2018

18 січня 2018р. пройшла серія круглих столів "Особливості здійснення банками заходів щодо освоєння структур власності клієнтів і встановлення кінцевих бенефіціарів власників (контролерів)" і "Публічні особи: особливості роботи банку з клієнтами категорії РЕР".

Докладніше...>>>

Під час круглого столу "Особливості здійснення банками заходів щодо освоєння структур власності клієнтів і встановлення кінцевих бенефіціарів власників (контролерів)" учасники обговорили загальні вимоги законодавства України до визначення структур власності юридичних осіб та встановлення кінцевих бенефіціарів власників (контролерів), питання побудови в банку системи встановлення прозорості структур власності, основні принципи та функції підрозділу з питань фінансового моніторингу з цього питання, вимоги до документів, необхідних для формування висновків про прозорість структури власності, питання здійснення установою належних запобіжних заходів щодо додаткового вивчення та поглибленої перевірки клієнта й особливості створення офшорних / оншорних юрисдикцій, практичні питання розгляду структур, в складі яких є нерезидентські конструкції.
 
Круглий стіл "Публічні особи: особливості роботи банку з клієнтами категорії РЕР" був присвячений питанням визначення РЕР, порядку встановлення ділових відносин з РЕР, виявлення і контролю РЕР серед діючих клієнтів: методологія і принципи побудови системи, особливостям обслуговування окремих типів РЕР, встановлення відносин з особами, пов`язаними з РЕР і їх обслуговування, побудови інформаційно-аналітичної системи РЕР в банку.
 
Банки учасники: Акцент-Банк, АСВІО Банк, Банк Інвестицій та Заощаджень, Восток, Дойче Банк ДБУ, Конкорд, Мотор-Банк, Південний, ПУМБ, РБА, Сбербанк.

18.01.2018

17 січня 2018р. відбувся круглий стіл "Практичні аспекти реалізації норм Положення про визначенні банками розміру кредитного ризику за активними банківськими операціями (Постанова Правління НБУ №351 від 30.06.2016р.)", який провів директор Департаменту банківського нагляду Національного банку України.

Докладніше...>>>

У круглому столі взяли участь 25 фахівців підрозділів управління ризиків, внутрішнього аудиту, кредитування, впровадження планів врегулювання банків - Альтбанк, Аркада, АСВІО Банк, Банк Інвестицій та Заощаджень, Банк Січ, Восток, Індустріалбанк, Кредобанк, Мегабанк, Оксі Банк, Південний, ПУМБ, ТАСкомбанк, Укрексімбанк, Укрсоцбанк, ФГВФО, Банк Кліринговий Дім.
 
Учасники обговорили основні проблемні питання впровадження Постанови № 351 та заходи впливу за порушення її вимог постанови.Інші роки: 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |Всі матеріали, розміщені на цьому сайті, не підлягають подальшому відтворенню та/або розповсюдженню в будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу НЦПБПУ


семінари для банкірів
тренінги для банкірів