семінари для банкірів, тренінги для банкірів, навчання для банкірів
короткострокові програми навчання для банкірівo

фінансово-банківський сектор

Новини

розклад безкоштовних тренінгів та презентацій

Методичний посібник одного з наших інструкторів

Шановні друзі та колеги! Представляємо вашій увазі методичний посібник «Практичне застосування МСФЗ 9 «Фінансові інструменти» в обліку фінансових інструментів банків України», виданий одним з наших провідних інструкторів Снігурською Людмилою Петрівною – к.е.н., заступником директора Департаменту – начальником управління контролю, податків та складання звітності Департаменту бухгалтерського обліку Національного банку України. У посібнику висвітлюються основні вимоги щодо оцінки та визнання фінансових інструментів банків України відповідно до МСФЗ 9 «Фінансові інструменти» (редакція 2014 року), а також вимог нормативно-правових актів НБУ. Окремі теми посібника розкривають методики бухгалтерського (фінансового) обліку основних категорій фінансових активів та фінансових зобов’язань, які виникають в практиці банків України, на конкретних числових прикладах. Значну увагу приділено розробці пропозицій для банків щодо формування елементів облікової політики у випадках, які детально не висвітлені в стандартах. З питань придбання посібника звертайтесь до нас!

Центр підписав угоду про співробітництво з Американським інститутом сертифікованих публічних бухгалтерів (American Institute of Certified Public Accountants, AICPA) в рамках Association of International Certified Professional Accountants (Асоціації Міжнародних Сертифікованих Професійних Бухгалтерів).

Головна мета угоди - сприяння професійному зростанню спеціалістів банківської системи України, розширення та поглиблення їх знаний та впровадження кращих світових практик в щоденну роботу.
Угода про співробітництво передбачено надання доступу клієнтам Центру до навчальних курсів та програм сертифікації AICPA в онлайн-режимі.
 

Свідоцтва державного зразка про підвищення кваліфікації

З радістю повідомляємо, що перше Свідоцтво державного зразка про підвищення кваліфікації за відвідування певної кількості семінарів Центру протягом року, 28 вересня 2015р. отримав Тарас Паньків, Кредобанк, м.Львів!

Докладніше...>>>

Для отримання Свідоцтва державного зразка про підвищення кваліфікації Вам необхідно взяти участь у певній кількості семінарів (модулів) з певного напряму (кількість аудиторних годин за вибраним Вами напрямом повинна скласти мінімум 64 академічні години).
 
Отримати Свідоцтво державного зразка про підвищення кваліфікації за обраним Вами напрямом Ви можете в будь-який час, пред‘явивши відповідні сертифікати про проходження необхідної кількості семінаро-модулів. Зауважимо, що проходження відповідних семінаро-модулів повинно відбутися протягом двох календарних років до дати їх пред‘явлення.  
 
Реалізація модульних програм підвищення кваліфікації відбувається за ліцензованими напрямами:
· Банківська справа
· Фінанси і кредит (фінансова та страхова діяльність)
· Облік та аудит
· Маркетинг
· Управління персоналом та економіка праці
· Оподаткування
· Менеджмент організацій (фінансова та страхова діяльність)
· Менеджмент зовнішньо - економічної діяльності
 
Крім того, попередивши нас про намір отримання Свідоцтво державного зразка за обраним Вами напрямом (одним чи декілька), Ви можете скористатися спеціальною системою гнучких знижок в рамках програми «Свідоцтво за один рік».
 
Для отримання детальної інформації з цього приводу Ви можете звернутися до менеджерів Центру. 
Для довідок:   (+38044) 501 79 18, 502 61 91, 253 07 02
e-maіl:   center@nctbpu.org.ua   

Шукаємо інструкторів

З метою організації нових актуальних навчальних заходів, оголошуємо про розширення інструкторсько – викладацького складу Центру.
 
Запрошуємо спеціалістів фінансово - банківського сектору до співпраці.
 
Надіслати резюме із поміткою «Інструктор», можна на електронну адресу center@nctbpu.org.ua та zaptalova@nctbpu.org.ua  
 
Детальна інформація за телефонами: (+38044) 285-3731 та 253-8489.

Послуги з організації на базі НЦПБПУ навчальних та ділових заходів

Центр надає послуги з організації на своїй базі навчальних та ділових заходів. Ми маємо у своєму розпорядженні п'ять сучасних аудиторних приміщень на 20, 30, 35, 45 та 60 осіб. Всі приміщення підготовлені та оснащені для проведення нарад, консультацій, переговорів, семінарів та ін. Ціна договірна.

Дати останнього оновлення розділів:

Календар семінарів 26.07
Наші викладачі 19.11

Всі матеріали, розміщені на цьому сайті, не підлягають подальшому відтворенню та/або розповсюдженню в будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу НЦПБПУ


семінари для банкірів
тренінги для банкірів