Практичний вебінар 'Аналіз структурних ризиків, пов'язаних з потенційним позичальником'

Запрошуємо взяти участь у третьому вебінарі циклу:

АНАЛІЗ ФІНАНСОВИХ ПОКАЗНИКІВ ПЛАТОСПРОМОЖНОСТІ ПОЗИЧАЛЬНИКА

 

Теми практичних вебінарів циклу:

Вебінар 1. «Читання» фінансової звітності позичальника банку, горизонтальний та вертикальний аналіз звітності (9 червня 2020 р., з 10.00 до 13.00) 

Вебінар 2. Аналіз і оцінка достатності грошових потоків та грошових надходжень позичальника (16 червня 2020 р., з 10.00 до 13.00)  

Вебінар 3. Аналіз структурних ризиків, пов'язаних з потенційним позичальником (23 червня 2020 р., з 10.00 до 13.00)  

Вебінар 4. Розрахунок та інтерпретація найбільш інформативних фінансових показників для підприємств різних галузей (30 червня 2020 р., з 10.00 до 13.00)

 

ПРАКТИКУМ з «читання» та поглибленого аналізу фінансової звітності призначений для кредитних, фінансових аналітиків та інших співробітників банку, пов'язаних з оцінкою платоспроможності потенційних позичальників банку.

Всі аспекти аналізу розглядаються на прикладах звітності реальних підприємств з різних галузей.

По закінченню практикуму учасники зможуть:

 • оцінювати якість та сумлінність складання фінансової звітності;
 • ефективно діагностувати фінансовий стан позичальника, використовуючи його фінансову звітність;
 • оцінювати перспективи розвитку компанії та прогнозувати грошові потоки;
 • впевнено застосовувати найбільш інформативні фінансові коефіцієнти для оцінки ризиків і переваг позичальників різних типів, розмірів, галузевої приналежності та ін.

Увага! Під час кожного вебінару учасники отримують домашнє завдання, яке перевіряється інструктором і обговорюється з учасниками на додатковому занятті (дати додаткових занять вказані в програмі)

Зміст вебінару:

ІІІ. Аналіз структурних ризиків, пов'язаних з потенційним позичальником,

 23 червня, з 10.00 до 13.00 

 1. Структурний ризик - структурування угоди
 2. Структурний ризик - залежність від виду позичальника
 3. Аналіз групи позичальників, економічна і юридична залежність компаній
 4. Чи завжди є необхідність консолідації звітності учасників групи?
 5. Кейс: Практичні приклади з консолідації фінансової звітності групи
 6. Відповіді на запитання
 7. Домашнє завдання з подальшою перевіркою! (коментарі та обговорення виконаних завдань відбудеться 26 червня, 1 година)

Інструктор:

Сухенко Олена - АССА DipIFR (Rus.), САР / СІРА, GARP, CLPP.

З 2005 року займається проведенням тренінгів в області обліку згідно з МСФЗ, а також з питань переходу на МСФЗ і трансформації фінансової звітності, в тому числі тренінги по підготовці до складання кваліфікаційних іспитів на отримання міжнародних сертифікатів за МСФЗ. Серед слухачів, що навчаються в групах під керівництвом Сухенко, спостерігається високий відсоток успішного складання  кваліфікаційних іспитів АССА та СIPA.

Має практичний досвід роботи більше 12 років на посадах головний бухгалтер, аналітик, фінансовий директор, внутрішній аудитор у вітчизняний і зарубіжних компаніях. У тому числі, працювала у Міжнародній фінансовій корпорації - група Світового банку, де займалася питаннями оцінки кредитних ризиків, брала участь у фінансовому "Дью Ділідженс", проектах з підготовки (трансформації) фінансової звітності за МСФЗ.

Займається консалтингом в області обліку згідно з МСФЗ, кредитного аналізу, управлінського обліку, фінансового менеджменту.

Тривалість вебінару з 10.00 до 13.00

Попередня реєстрація обов’язкова

Дізнавайтеся вартість участі та реєструйтесь для участі за телефонами: (093) 256-16-05, (097) 411-64-40, (097) 174-87-02, (067) 235-09-23

e-mail:   center@nctbpu.org.ua